Bezpieczny siódmoklasista - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Mysłowicach

Wiadomości

Bezpieczny siódmoklasista

Data publikacji 29.03.2018

W dniu wczorajszym w hali sportowej przy ul. Bończyka w Mysłowicach uczniowie klas siódmych jak co roku zmagali się o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Mysłowicach. Impreza ta jest doskonałą promocją sportowego stylu życia i właściwych postaw wśród młodzieży dopingującej swoje drużyny.

W hali MOSiR-u na ul. Bończyka odbył się finał I edycji programy o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Mysłowicach

Do zawodów przystąpiły zespoły reprezentujące mysłowickie podstawówki, składające się z uczniów klas siódmych. Uczniowie rywalizowali w konkurencjach sportowych oraz części teoretycznej

Jury składające się z zaproszonych gości bardzo wysoko oceniło poziom rywalizacji również wśród kibiców. Przygotowane stroje, hasła oraz skandowane okrzyki i przyśpiewki są czytelnym sygnałem tego, że mysłowicka młodzież potrafi kibicować i cieszyć się ze sportowej rywalizacji. Po bardzo wyrównanej walce zwyciężyli uczniowie Szkoły Podstawowej 4, przed koleżankami i kolegami z SP 15 i SP 13

Najlepsze drużyny zostały nagrodzone ufundowanymi przez Urząd Miasta w Mysłowicach nagrodami rzeczowymi, a zwycięzcy tegorocznej edycji odebrali z rąk Komendanta Miejskiego Policji w Mysłowicach nadkom. Dariusza Koniak okazały puchar.

Na zakończenie imprezy wszyscy zebrani mieli możliwość obejrzeć pokaz z psem służbowym, który się wabi” Iberon” i ma 6 lat służby. Powyższą atrakcję dla uczestników zebranych w hali przeprowadzili st.asp. Mariusz Będkowski oraz mł.asp. Łukasz Maciaszczyk z Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu.

Komendant Miejski Policji w Mysłowicach serdecznie dziękuje wszystkim osobom zaangażowanym w ten program i w jego realizację.