Z uczniami SP13 o bezpiecznych feriach - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Mysłowicach

Wiadomości

Z uczniami SP13 o bezpiecznych feriach

Data publikacji 30.01.2019

Mundurowi odwiedzili wczoraj uczniów Szkoły Podstawowej nr 13 w Mysłowicach. W trakcie apelu podsumowującego kończący się semestr policjanci przeprowadzili pogadankę z młodzieżą o bezpieczeństwie podczas zbliżających się ferii zimowych.Stróże prawa przypominali o zasadach bezpieczeństwa na stokach i podczas zimowych zabaw.

Wczoraj w Szkole Podstawowej nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi i Dwujęzycznymi w Mysłowicach odbył się apel podsumowujący zakończony semestr szkolny. Na apel zaproszeni zostali także policjanci z mysłowickiej komendy, którzy przeprowadzili z uczniami pogadankę o bezpieczeństwie podczas zbliżających się ferii zimowych. Mundurowi przypomnieli młodzieży o właściwych zachowaniach, szczególnie podczas zabaw na śniegu i przestrzegali przed wchodzeniem na zamarznięte zbiorniki wodne.

Stróże prawa uświadamiali też młodzież, że niewłaściwe zachowanie pasażera podczas jazdy, takie jak  rozpraszanie uwagi kierowcy, prowokowanie do nieprzestrzegania przepisów, może mieć wpływ na bezpieczeństwo w podróży. Ponadto zachęcali do używania elementów odblaskowych i wyjaśniali podstawowe zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

  • Bezpieczne ferie w SP 13
    Bezpieczne ferie w SP 13
  • Bezpieczne ferie w SP 13
    Bezpieczne ferie w SP 13
  • Bezpieczne ferie w SP 13
    Bezpieczne ferie w SP 13