Dzielnicowi zatrzymali poszukiwanego z narkotykami - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Mysłowicach

Wiadomości

Dzielnicowi zatrzymali poszukiwanego z narkotykami

Data publikacji 06.12.2019

Dzielnicowi rewiru II mysłowickiej komendy zatrzymali 36-letniego mężczyznę poszukiwanego do odbycia kary 7 miesięcy więzienia. W trakcie czynności z zatrzymanym stróże prawa znaleźli przy nim narkotyki. Mężczyzna trafił już do aresztu, a dodatkowo będzie odpowiadał za posiadanie środków odurzających, co zagrożone jest karą do 3 lat więzienia.

W minioną środę (4.12.) dzielnicowi rewiru II mysłowickiej komendy, po uzyskaniu informacji o możliwym miejscu przebywania osoby poszukiwanej, udali się w rejon dzielnicy Wesoła. Podczas sprawdzania wskazanego miejsca stróże prawa zauważyli mężczyznę, który na ich widok zaczął uciekać. Mundurowi natychmiast ruszyli w pościg zakończony zatrzymaniem uciekiniera. Okazał się nim 36-letni mężczyzna bez stałego miejsca przebywania. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach wyszło na jaw, że jest on poszukiwany do odbycia kary 7 miesięcy więzienia. W trakcie czynności z zatrzymanym policjanci znaleźli przy nim także marihuanę i amfetaminę.

Mężczyzna trafił już do aresztu, gdzie odbędzie zasądzoną karę pozbawienia wolności. Dodatkowo odpowiadał będzie za posiadanie narkotyków, za co grozi mu do 3 lat więzienia.