Komenda Miejska Policji w Mysłowicach

Aktualności

Polecamy

Zainstaluj wtyczkę Flash, aby zobaczyć odtwarzacz.
Stop seksturystyce
STOP AGRESJI DROGOWEJ
nie reagujesz
młody kierowca
Racizm
turyści

Ruch drogowy

 1. Za nami działania „Pasy” - podsumowanie

  Wczoraj mysłowiccy stróże prawa koncentrowali swoją uwagę głównie na bezpieczeństwie podróżujących oraz szczegółowo kontrolowali sposób przewożenia najmłodszych uczestników ruchu drogowego. Niestety nie obyło się bez represji mandatowych.

 2. Jutro akcja "Pasy"

  Jutro od wczesnych godzin rannych funkcjonariusze drogówki uczestniczyć będą w ogólnopolskiej akcji „ Pasy”, której celem jest ograniczenie wypadków drogowych spowodowanych naruszeniem przepisów dotyczących obowiązku korzystania z pasów bezpieczeństwa i urządzeń bezpieczeństwa służących do przewozu dzieci.

 3. Podsumowanie działań "NURD" w śląskim garnizonie

  Śląscy policjanci przeprowadzili w naszym województwie działania " Niechronieni Uczestnicy Ruchu Drogowego". Mundurowi zwracali szczególną uwagę na zachowania kierowców w stosunku do pieszych, ale też bacznie przyglądali się, czy sami piesi nie łamali zasad przepisów ruchu drogowego.

 4. Za kierownicą samochodu "po kielichu"

  Mysłowiccy policjanci zatrzymali w miniony weekend czterech kierowców, którzy ze względu na spożyty alkohol, nie powinni znaleźć się za kierownicą samochodów. Dzięki czujności naszych funkcjonariuszy amatorzy jazdy "na podwójnym gazie" zostali wyeliminowani z dalszej jazdy.

 5. Jutro działania „NURD”

  Mysłowicka drogówka przeprowadzi działania związane z bezpieczeństwem niechronionych uczestników ruchu drogowego – czyli "NURD". Podczas akcji policjanci zwracać będą szczególną uwagę na wszelkie wykroczenia w ruchu drogowym, które wpływają na bezpieczeństwo pieszych, rowerzystów i motorowerzystów.

 6. Działania "Trzeźwe przewozy"

  Policjanci śląskiej drogówki prowadzą dzisiaj w całym województwie działania „Trzeźwe przewozy”. W ich trakcie zwracają uwagę na tych kierujących, na których ciąży szczególna odpowiedzialność – prowadzących pojazdy przewożące osoby, towary oraz wykonujące prace drogowe.

 7. Podsumowanie działań "Alkohol i narkotyki"

  W sobotę o 6.00 mysłowiccy policjanci podobnie jak mundurowi z całego województwa śląskiego zakończyli 24-godzinne działania "Alkohol i Narkotyki". Jak wskazuje nazwa akcji, mundurowi sprawdzali trzeźwość kierujących oraz jazdę pod wpływem środków odurzających.

 8. Piłeś? Nie jedź! Dzisiaj działania "Alkohol i narkotyki".

  Dzisiaj od godziny 6.00 mysłowiccy policjanci prowadzą akcję pod kryptonimem „Alkohol i narkotyki". Policjanci drogówki kontrolują stan trzeźwości kierowców. Czujnemu oku mundurowych nie ujdą także kierujący pod działaniem środków odurzających.

 9. Podsumowanie działań "NURD"

  Na terenie naszego miasta policjanci drogówki przeprowadzili akcję pod kryptonimem „NIECHRONIENI UCZESTNICY RUCHU DROGOWEGO”. Działania te mają wpłynąć na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a zwłaszcza na przestrzeganie przepisów związanych z korzystaniem z dróg przez pieszych.

 10. Podsumowanie działań „Trzeźwe Przewozy”

  Dzisiaj w godzinach od 4.00 do 12.00 policjanci z mysłowickiej drogówki prowadzili kontrolę stanu trzeźwości kierujących pojazdami komunikacji publicznej. Poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym w zakresie przewozu osób – to podstawowy cel akcji pod kryptonimem „Trzeźwe Przewozy”. Pora na podsumowanie działań.