Komenda Miejska Policji w Mysłowicach

Aktualności

Polecamy

Zainstaluj wtyczkę Flash, aby zobaczyć odtwarzacz.
Stop seksturystyce
STOP AGRESJI DROGOWEJ
nie reagujesz
młody kierowca
Racizm
turyści

Ruch drogowy

 1. Działania "Trzeźwe przewozy"

  Policjanci śląskiej drogówki prowadzą dzisiaj w całym województwie działania „Trzeźwe przewozy”. W ich trakcie zwracają uwagę na tych kierujących, na których ciąży szczególna odpowiedzialność – prowadzących pojazdy przewożące osoby, towary oraz wykonujące prace drogowe.

 2. Podsumowanie działań "Alkohol i narkotyki"

  W sobotę o 6.00 mysłowiccy policjanci podobnie jak mundurowi z całego województwa śląskiego zakończyli 24-godzinne działania "Alkohol i Narkotyki". Jak wskazuje nazwa akcji, mundurowi sprawdzali trzeźwość kierujących oraz jazdę pod wpływem środków odurzających.

 3. Piłeś? Nie jedź! Dzisiaj działania "Alkohol i narkotyki".

  Dzisiaj od godziny 6.00 mysłowiccy policjanci prowadzą akcję pod kryptonimem „Alkohol i narkotyki". Policjanci drogówki kontrolują stan trzeźwości kierowców. Czujnemu oku mundurowych nie ujdą także kierujący pod działaniem środków odurzających.

 4. Podsumowanie działań "NURD"

  Na terenie naszego miasta policjanci drogówki przeprowadzili akcję pod kryptonimem „NIECHRONIENI UCZESTNICY RUCHU DROGOWEGO”. Działania te mają wpłynąć na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a zwłaszcza na przestrzeganie przepisów związanych z korzystaniem z dróg przez pieszych.

 5. Podsumowanie działań „Trzeźwe Przewozy”

  Dzisiaj w godzinach od 4.00 do 12.00 policjanci z mysłowickiej drogówki prowadzili kontrolę stanu trzeźwości kierujących pojazdami komunikacji publicznej. Poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym w zakresie przewozu osób – to podstawowy cel akcji pod kryptonimem „Trzeźwe Przewozy”. Pora na podsumowanie działań.

 6. Od rana„Trzeźwe Przewozy”

  Od godziny 4.00 policjanci z mysłowickiej drogówki prowadzą działania „Trzeźwe Przewozy”. Stróże prawa kontrolują stan trzeźwości kierujących autobusami, busami i pojazdami nauki jazdy. Działania mają na celu ujawnienie i uniemożliwienie jazdy pod wpływem alkoholu kierującym pojazdami komunikacji publicznej oraz prywatnego transportu osób. Apelujemy o rozsądek!

 7. Za nami działania „Pasy” - podsumowanie

  Wczoraj mysłowiccy stróże prawa koncentrowali swoją uwagę głównie na bezpieczeństwie podróżujących oraz szczegółowo kontrolowali sposób przewożenia najmłodszych uczestników ruchu drogowego. Niestety nie obyło się bez represji mandatowych.

 8. Trwa akcja "Pasy"

  Policjanci ze śląskiej drogówki od 6.00 do 22.00 prowadzą akcję PASY. Jej celem jest ograniczenie skutków wypadków drogowych, wynikających z niezapinania pasów bezpieczeństwa. Mundurowi równie rygorystycznie będą podchodzić do lekceważenia obowiązku używania urządzeń służących bezpieczeństwu najmłodszych pasażerów.

 9. Podsumowanie działań TRUCK & BUS

  Wczoraj, po raz kolejny, mysłowiccy policjanci przeprowadzili działania „Truck & Bus ”. Akcja trwała od 6.00 do 22.00. Czas na jej podsumowanie.

 10. Trwają działania "Truck i Bus"

  Dzisiaj od 6.00 do 22.00 mysłowiccy policjanci ruchu drogowego prowadzą działania pod kryptonimem "TRUCK & BUS". Drogówka szczególnie bacznie przyjrzy się kierowcom autokarów i samochodów ciężarowych, kontrolując przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Dokładnie sprawdzane będą trzeźwość kierujących, stan techniczny samochodów i autobusów, a także uprawnienia do kierowania oraz relacja czasu jazdy i wypoczynku.